Iconset (2.0.0-beta3) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Size
gu: માપ

en: Save
gu: સાચવો

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Attributes
gu: લક્ષણો

en: width
gu: પહોળાઈ

en: height
gu: ઊંચાઈ
