Iconset (2.0.0-beta3) - en to km translation catalogue (8 entries)

en: Size
km: ទំហំ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Menu
km: ម៉ឺនុយ

en: Width
km: ទទឹង

en: Height
km: កម្ពស់

en: Media
km: មេឌៀ

en: Configuration
km: ការ​កំណត់​រចនា​សម្ព័ន្ធ​

en: - Select -
km: - ជ្រើស -
