Iconset (2.0.0-beta3) - en to lt translation catalogue (11 entries)

en: Size
lt: Dydis

en: Save
lt: Saugoti

en: Icon
lt: Piktograma

en: Menu
lt: Meniu

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Attributes
lt: Požymiai

en: width
lt: plotis

en: height
lt: aukštis

en: - Select -
lt: - Pasirinkite -
