Iconset (2.0.0-beta3) - en to no translation catalogue (14 entries)

en: Size
no: Størrelse

en: Save
no: Lagre

en: Icon
no: Ikon

en: Menu
no: Meny

en: Width
no: Bredde

en: Height
no: Høyde

en: Configuration
no: Konfigurasjon

en: Attributes
no: Attributter

en: width
no: bredde

en: height
no: høyde

en: - Select -
no: - Velg -

en: Clear Cache
no: Tøm cache

en: Alt text
no: Alternativtekst

en: Link format settings
no: Innstillinger for lenkeformatering
