Iconset (2.0.0-beta3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Size
te: కొలత

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Icon
te: ప్రతీకం

en: Menu
te: మెనూ

en: Width
te: వెడల్పు

en: Height
te: ఎత్తు

en: - Select -
te: - ఎంచుకోండి -
