Iconset (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (9 entries)

en: Save
ar: حفظ

en: Icon
ar: أيقونة

en: Menu
ar: القائمة

en: Width
ar: العرض

en: Media
ar: ميديا

en: Configuration
ar: الإعدادات

en: width
ar: عرض

en: height
ar: طول

en: - Select -
ar: - اختر -
