Iconset (8.x-1.0-beta6) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Save
es: Guardar

en: Icon
es: Icono

en: Menu
es: Menú

en: Save Settings
es: Guardar opciones

en: Width
es: Ancho

en: Media
es: Multimedia

en: Configuration
es: Configuración

en: width
es: ancho

en: height
es: alto

en: - Select -
es: - Seleccionar -

en: Clear Cache
es: Limpiar caché

en: Alt text
es: Texto alternativo

en: Additional CSS classes
es: Clases CSS adicionales
