Iconset (8.x-1.0-beta6) - en to hu translation catalogue (13 entries)

en: Save
hu: Mentés

en: Icon
hu: Ikon

en: Menu
hu: Menü

en: Save Settings
hu: Beállítások mentése

en: Width
hu: Szélesség

en: Media
hu: Média

en: Configuration
hu: Beállítás

en: width
hu: szélesség

en: height
hu: magasság

en: - Select -
hu: - Választás -

en: Clear Cache
hu: Gyorstár törlése

en: Alt text
hu: Alternatív szöveg

en: Additional CSS classes
hu: Hozzáadandó CSS osztályok
