Iconset (8.x-1.0-beta7) - en to az translation catalogue (8 entries)

en: Save
az: Saxla

en: Icon
az: İconka

en: Menu
az: Menyu

en: Width
az: Eni

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: width
az: eni

en: height
az: hündürlük

en: - Select -
az: - Seçin -
