iContact Integration (1.0.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Weight
da: Vægt

en: Help
da: Hjælp

en: Default
da: Standard

en: Email
da: E-mail

en: Advanced Settings
da: Avancerede indstillinger

en: API Username
da: API brugernavn

en: About
da: Om

en: Uses
da: Bruger

en: Using simple actions
da: Brug simple handlinger

en: Creating and configuring advanced actions
da: Opret og konfigurér avancerede handlinger
