iContact Integration (1.0.1) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Weight
el: Βάρος

en: Help
el: Βοήθεια

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: About
el: Περί

en: Uses
el: Χρήσεις

en: Using simple actions
el: Χρήση απλών ενεργειών

en: Creating and configuring advanced actions
el: Δημιουργία και διευθέτηση προχωρημένων ενεργειών

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
el: Οι <em>απλές ενέργειες</em> δεν απαιτούν διευθέτηση και εμφανίζονται αυτόματα ως διαθέσιμες στη <a href=":actions">Σελίδα Ενεργειών</a>.

en: <em>Advanced actions</em> are user-created and have to be configured individually. Create an advanced action on the <a href=":actions">Actions page</a> by selecting an action type from the drop-down list. Then configure your action, for example by specifying the recipient of an automated email message.
el: Οι <em>προχωρημένες ενέργειες</em> δημιουργούνται από το χρήστη και πρέπει να διευθετηθούν ξεχωριστά. Δημιουργήστε μια προχωρημένη ενέργεια στη <a href=":actions">Σελίδα Ενεργειών</a> επιλέγοντας έναν τύπο ενέργειας από την αναδυόμενη λίστα. Στη συνέχεια παραμετροποιήστε την ενέργειά σας, για παράδειγμα προσδιορίζοντας τον παραλήπτη ενός αυτοματοποιημένου μηνύματος email.
