iContact Integration (1.0.1) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Weight
gu: તરલતા

en: Help
gu: મદદ

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Email
gu: ઈ-મેઈલ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
