iContact Integration (1.0.1) - en to hr translation catalogue (6 entries)

en: Weight
hr: Težina

en: Help
hr: Pomoć

en: Default
hr: Zadano

en: Email
hr: E-pošta

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba
