iContact Integration (1.0.1) - en to km translation catalogue (6 entries)

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Help
km: ជំនួយ

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Email
km: អ៊ីមែល

en: About
km: អំពី

en: Uses
km: ប្រើ
