iContact Integration (1.0.1) - en to nl translation catalogue (13 entries)

en: Weight
nl: Gewicht

en: Default
nl: Standaard

en: Email
nl: E-mail

en: Advanced Settings
nl: Geavanceerde instellingen

en: API Username
nl: API Gebruikersnaam

en: About
nl: Over

en: Uses
nl: Gebruikt

en: General Configurations
nl: Algemene instellingen

en: Configure Metatag defaults.
nl: Standaardinstellingen van Metatag-module instellen.

en: Using simple actions
nl: Maakt gebruik van eenvoudige acties

en: Creating and configuring advanced actions
nl: Aanmaken en instellen van geavanceerde acties

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
nl: <em>Eenvoudige acties</em> hebben geen configuratie nodig en worden, indien beschikbaar, automatisch opgesomd op de <a href=":actions">Actiespagina</a>.

en: <em>Advanced actions</em> are user-created and have to be configured individually. Create an advanced action on the <a href=":actions">Actions page</a> by selecting an action type from the drop-down list. Then configure your action, for example by specifying the recipient of an automated email message.
nl: <em>Geavanceerde acties</em> worden door een gebruiker gemaakt en moeten per stuk geconfigureerd worden. Maak een geavanceerde actie aan op de pagina <a href=":actions">Acties</a> door een actietype te kiezen uit de keuzelijst. Configureer daarna de actie, bijvoorbeeld door de ontvanger van een geautomatiseerd e-mailbericht in te vullen.
