iContact Integration (1.0.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Weight
te: భారం

en: Help
te: సహాయం

en: Default
te: అప్రమేయం

en: Email
te: ఈమెయిలు

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
