iContact Integration (1.0.2) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: Weight
az: Çəki

en: Help
az: Dəstək

en: Default
az: Susmaya görə

en: About
az: Haqqında

en: Uses
az: İstifadə edir
