iContact Integration (1.0.2) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bn: ভর

en: Help
bn: সহায়তা

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Email
bn: ইমেইল

en: About
bn: সম্পর্কে

en: Uses
bn: ব্যবহারকারীবৃন্দ
