iContact Integration (1.0.2) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Help
bo: རོགས་རམ

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Email
bo: གློག་ཡིག

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས
