iContact Integration (1.0.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Weight
eu: Pisua

en: Help
eu: Laguntza

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Email
eu: Eposta

en: Advanced Settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: Configure Metatag defaults.
eu: Konfiguratu Metatag moduloaren ezarpen lehentsiak.

en: Using simple actions
eu: Ekintza sinpleak erabiliz

en: Creating and configuring advanced actions
eu: Ekintza aurreratuak sortu eta egokituz
