iContact Integration (1.0.2) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: Weight
gl: Peso

en: Help
gl: Axuda

en: Default
gl: Predeterminado

en: Email
gl: Correo electrónico

en: Advanced Settings
gl: Axustes Avanzados

en: About
gl: Información

en: Uses
gl: Usos
