iContact Integration (1.0.2) - en to hu translation catalogue (12 entries)

en: Weight
hu: Súly

en: Help
hu: Súgó

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Email
hu: E-mail

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: About
hu: Leírás

en: Uses
hu: Használat

en: Configure Metatag defaults.
hu: <em>Metatag</em> modul alapértelmezéseinek kezelése.

en: Using simple actions
hu: Egyszerű műveletek használata

en: Creating and configuring advanced actions
hu: Haladó műveletek létrehozása és módosítása.

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
hu: Az <em>egyszerű</em> műveletek nem igényelnek beállítást és automatikusan elérhetőként jelennek meg a <a href=":actions">Műveletek oldalán</a>.

en: <em>Advanced actions</em> are user-created and have to be configured individually. Create an advanced action on the <a href=":actions">Actions page</a> by selecting an action type from the drop-down list. Then configure your action, for example by specifying the recipient of an automated email message.
hu: A <em>haladó</em> műveletek webhelyenként eltérőek, ezért használatuk előtt létre kell őket hozni. Ehhez a <a href=":actions">Műveletek oldalán</a> ki kell választani egy művelettípust a legördülő listából, aztán elvégezni a beállításokat, például megadni az automatikusan kiküldendő e-mail üzenetek címzettjét
