iContact Integration (1.0.2) - en to kn translation catalogue (6 entries)

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Email
kn: ಇಮೇಲ್

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: About
kn: ಕುರಿತು
