iContact Integration (1.0.2) - en to ku translation catalogue (6 entries)

en: Weight
ku: سەنگ

en: Help
ku: یارمەتی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Email
ku: ئیمێل

en: About
ku: دەربارە

en: Uses
ku: بەکاردەهێنێت
