iContact Integration (1.0.2) - en to sl translation catalogue (5 entries)

en: Weight
sl: Teža

en: Help
sl: Pomoč

en: Default
sl: Privzeto

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
