iContact Integration (1.0.2) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Weight
ta: எடை

en: Help
ta: உதவி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Email
ta: மின்னஞ்சல்

en: About
ta: பற்றி

en: Uses
ta: பயன்படுத்துகிறது

en: Using simple actions
ta: எளிய நடவடிக்கைகளை பயன்படுத்தி
