iContact Integration (1.0.2) - en to tr translation catalogue (11 entries)

en: Weight
tr: Ağırlık

en: Help
tr: Yardım

en: Default
tr: Varsayılan

en: Email
tr: E-posta

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: About
tr: Hakkında

en: Uses
tr: Kullanım

en: Using simple actions
tr: Basit eylemleri kullanma

en: Creating and configuring advanced actions
tr: Gelişmiş eylemler oluşturma ve yapılandırma

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
tr: <em>Basit eylemler</em>, yapılandırma gerektirmez ve <a href=":actions">Eylemler sayfasında</a>otomatik şekilde  kullanılabilir olarak listelenir.

en: <em>Advanced actions</em> are user-created and have to be configured individually. Create an advanced action on the <a href=":actions">Actions page</a> by selecting an action type from the drop-down list. Then configure your action, for example by specifying the recipient of an automated email message.
tr: <em>Gelişmiş eylemler</em>, kullanıcı tarafından oluşturulur ve tek tek yapılandırılması gerekir.  Açılır listeden bir eylem tipi seçerek <a href=":actions">Eylemler sayfasında</a> gelişmiş bir eylem oluşturun. Daha sonra örneğin, otomatik e-posta iletisinin alıcısını belirterek eyleminizi yapılandırın.
