iContact Integration (1.0.2) - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Email
ug: ئېلخەت

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: About
ug: ھەققىدە

en: Uses
ug: ئىشلىتىش
