iContact Integration (1.0.3) - en to be translation catalogue (6 entries)

en: Weight
be: Вага

en: Help
be: Дапамога

en: Default
be: Прадвызначана

en: Email
be: Адрас E-mail

en: About
be: Аб

en: Uses
be: Выкарыстанне
