iContact Integration (1.0.3) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Weight
ne: वजन

en: Help
ne: सहयोग

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Email
ne: ईमेल

en: About
ne: बारेमा
