iContact Integration (1.0.3) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Weight
ar: الوزن

en: Help
ar: المساعدة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Email
ar: البريد الإلكتروني

en: About
ar: حول

en: Uses
ar: الاستخدامات

en: Using simple actions
ar: استخدام اجراءات بسيطة

en: Creating and configuring advanced actions
ar: إنشاء وتكوين الإجراءات المتقدمة
