iContact Integration (1.0.3) - en to ca translation catalogue (12 entries)

en: Weight
ca: Pes

en: Help
ca: Ajuda

en: Default
ca: Per defecte

en: Email
ca: Correu electrònic

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: About
ca: Detalls

en: Uses
ca: Usos

en: Configure Metatag defaults.
ca: Configureu els valors predeterminats del Metatag.

en: Using simple actions
ca: Utilització d'accions senzilles

en: Creating and configuring advanced actions
ca: Creació i configuració d'accions avançades

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
ca: Les <em>accions simples</em> no requereixen cap tipus de configuració i es mostren automàticament com a disponibles a la <a href=":actions">Pàgina d'accions</a>.

en: <em>Advanced actions</em> are user-created and have to be configured individually. Create an advanced action on the <a href=":actions">Actions page</a> by selecting an action type from the drop-down list. Then configure your action, for example by specifying the recipient of an automated email message.
ca: Les <em>accions avançades</em> es creen manualment i cal configurar-les individualment. Creeu una acció avançada a la <a href=":actions">pàgina d'Accions</a> seleccionant un tipus d'acció a la llista desplegable. Posteriorment cal que configureu la vostra acció, com per exemple especificant el destinatari d'un missatge de correu electrònic automatitzat.
