iContact Integration (1.0.3) - en to cs translation catalogue (9 entries)

en: Weight
cs: Váha

en: Help
cs: Nápověda

en: Default
cs: Výchozí

en: Email
cs: E-mail

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: About
cs: Popis

en: Uses
cs: Použití

en: Using simple actions
cs: Použití jednoduchých akcí

en: Creating and configuring advanced actions
cs: Vytvoření a konfigurace pokročilých akcí
