iContact Integration (1.0.3) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Weight
fa: وزن

en: Help
fa: راهنما

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Email
fa: پست الکترونیکی

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: About
fa: درباره

en: Uses
fa: استفاده‌ها
