iContact Integration (1.0.3) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Weight
fi: Paino

en: Help
fi: Ohje

en: Default
fi: Oletus

en: Email
fi: Sähköpostiosoite

en: Advanced Settings
fi: Edistyneet asetukset

en: About
fi: Tietoja

en: Uses
fi: Käyttää

en: Using simple actions
fi: Käytä yksinkertaisia toimintoja

en: Creating and configuring advanced actions
fi: Edistyneiden toimintojen luonti ja asetusten säätäminen
