iContact Integration (1.0.3) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Weight
he: משקל

en: Help
he: עזרה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Email
he: דוא"ל

en: About
he: אודות

en: Uses
he: שימושים
