iContact Integration (1.0.2) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Weight
hi: मान

en: Help
hi: मदद

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Email
hi: ईमेल

en: About
hi: के बारे में

en: Uses
hi: उपयोग
