iContact Integration (1.0.3) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Help
hy: Օգնություն

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Email
hy: Էլ. փոստ

en: Uses
hy: Օգտագործում
