iContact Integration (1.0.1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Weight
lt: Svoris

en: Help
lt: Pagalba

en: Default
lt: Numatytasis

en: Email
lt: El. paštas

en: About
lt: Apie

en: Uses
lt: Naudoja
