iContact Integration (1.0.2) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Weight
lv: Svars

en: Help
lv: Palīdzība

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Email
lv: E-pasts

en: About
lv: Par

en: Uses
lv: Lieto
