iContact Integration (1.0.3) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Weight
oc: Pes

en: Help
oc: Ajuda

en: Default
oc: Per defaut

en: Email
oc: Corrièr electronic

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges
