iContact Integration (1.0.3) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: Weight
ru: Вес

en: Help
ru: Справка

en: Default
ru: По умолчанию

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: About
ru: Информация

en: Uses
ru: Использование

en: Configure Metatag defaults.
ru: Настройка мета-тегов по умолчанию

en: Using simple actions
ru: Использование простых действий

en: Creating and configuring advanced actions
ru: Создание и настройка расширенных действий

en: <em>Simple actions</em> do not require configuration and are listed automatically as available on the <a href=":actions">Actions page</a>.
ru: <em>Простые действия</em> не требуют настройки и автоматически перечислены на странице <a href=":actions">Действия</a>.

en: <em>Advanced actions</em> are user-created and have to be configured individually. Create an advanced action on the <a href=":actions">Actions page</a> by selecting an action type from the drop-down list. Then configure your action, for example by specifying the recipient of an automated email message.
ru: <em>Расширенные действия</em> создаются пользователями и должны настраиваться отдельно. Расширенное действие создаётся на странице <a href=":actions">Действия</a> с помощью выбора типа действия из выпадающего списка. Затем необходимо настроить действие, например, ввести получателя автоматического электронного сообщения.
