iContact Integration (1.0.3) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: Weight
sk: Váha

en: Help
sk: Pomoc

en: Default
sk: Predvolené

en: Email
sk: E-mail

en: Advanced Settings
sk: Rozšírené nastavenia

en: About
sk: Informácie o

en: Uses
sk: Používa
