iContact Integration (1.0.3) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Help
vi: Trợ giúp

en: Default
vi: Mặc định

en: Email
vi: Thư điện tử

en: Advanced Settings
vi: Thiết lập nâng cao

en: About
vi: Giới thiệu

en: Uses
vi: Sử dụng

en: Available Fields
vi: Trường có sẵn
