Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-alpha3) - en to pl translation catalogue (6 entries)

en: Image
pl: Obraz

en: Additional options
pl: Dodatkowe opcje

en: Additional settings
pl: Dodatkowe ustawienia

en: Image style
pl: Styl obrazka

en: Original size
pl: Oryginalny rozmiar

en: Image style: @image_style
pl: Styl obrazu: @image_style
