Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-alpha4) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Image
da: Billede

en: Custom CSS
da: Tilrettet CSS

en: Image style
da: Billedformat

en: None (original image)
da: Ingen (originalt billede)

en: Configure Image Styles
da: Tilpas Image Styles
