Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-alpha4) - en to de translation catalogue (10 entries)

en: Image
de: Bild

en: Media
de: Medien

en: Additional options
de: Zusätzliche Optionen

en: Custom CSS
de: Benutzerdefiniertes CSS

en: Additional settings
de: Zusätzliche Einstellungen

en: Image style
de: Bildstil

en: None (original image)
de: Keine (Originalbild)

en: Starting position
de: Startposition

en: Configure Image Styles
de: Bildstile konfigurieren

en: Image style: @image_style
de: Bildstil: @image_style
