Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-alpha4) - en to pt translation catalogue (5 entries)

en: Image
pt: Imagem

en: Media
pt: Mídia

en: Image style
pt: Estilo da imagem

en: None (original image)
pt: Nenhum (imagem original)

en: Configure Image Styles
pt: Configurar Estilos de Imagens
