Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-alpha4) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Image
ru: Изображение

en: Media
ru: Мультимедиа

en: Additional options
ru: Дополнительные опции

en: Custom CSS
ru: Пользовательский CSS

en: Additional settings
ru: Дополнительные настройки

en: Image style
ru: Стиль изображения

en: None (original image)
ru: Нет (оригинальное изображение)

en: Configure Image Styles
ru: Настройка стилей изображения
