Image Comparison Slider Formatter (1.0.0-beta1) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Image
it: Immagine

en: Additional settings
it: Impostazioni aggiuntive

en: Image style
it: Stile immagine

en: None (original image)
it: Nessuno (immagine originale)

en: Configure Image Styles
it: Configurazione stili delle immagini
